Ołtarz Matki Bożej Śnieżnej po pełnej konserwacji
Po roku całościowej konserwacji, ołtarz Matki Bożej Śnieżnej wrócił na miejsce. Pierwsze starania o renowacje tego ołtarza były już czynione w 2000 r., jednak nie udało się ich zrealizować. Dzisiaj dziękujemy Pracowni Konserwacji Dzieł Sztuki p. mgr Małgorzacie Dawidiuk z Ostrowa za piękne odnowienie ołtarza. Koszt całej renowacji to 190 600 zł. Parafia postarała się o dotacje z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (50 000 zł), z Urzędu Marszałkowskiego (50 … Czytaj dalej







